Zakupy

Sprzedaż

Sklep z odzieżą i akcesoriami dla kibiców Klubu Sportowego "Sęp" w Żelechowie działa na platformie prinlander.pl, która zapewnia całe zaplecze techniczne umożliwiające dostarczenie gotowych produktów do sprzedaży oraz ich wysyłkę na terenie całego kraju. W cenę każdego sprzedawanego produktu wliczona jest więc kwota jaką pobiera wspomniana platforma za przygotowanie produktu oraz niewielka marża, która trafia na konto sklepu za każdy sprzedany przedmiot. Przykładem niech będzie tutaj kubek w cenie 17 zł, za sprzedaż którego właściciel platformy Printlander otrzyma 15 zł, a 2 zł trafi na konto sklepu. Sklep jednak nie zarabia na siebie bowiem wszystkie środki jakie trafią na konto sklepu będą w całości przekazywane na działalność Klubu Sportowego "Sęp". Każda osoba, która zdecyduje się na kupno jednego z dostępnych produktów, w pewnym stopniu przyczynia się do tego, że żelechowski Klub może sprawniej funkcjonować, a dodatkowe środki finansowe umożliwiają zakpup nowego sprzętu.

Zgodnie z regulaminem platformy printlander.pl sklep ma możliwość wypłacenia (przekazania na rzecz Klubu Sportowego Sęp w Żelechowie) zgormadzonych środków raz w miesiącu jeżeli zgromadzi minimum 200 zł. Jeżeli w danym miesiącu nie uda się zebrać tej kwoty to aktualne środki przechodzą na kolejny miesiąc i sumują się z nowymi środkami. Osoby zainteresowane szczególami regulaminu mogą znaleźć go pod tym adresem.

Darmowa dostawa

Istnieje możliwość darmowej dostawy zakpupionych produktów do Żelechowa. Niestety wiąże się to z tym, że być może trzeba będzie na nie poczekać nieco dłużej niż przy standardowych formach dostawy, tj. dowóz jest realizowany raz w tygodniu i w zależności od tego, które produkty będą przygotowane w dniu odbioru te zostaną dostarczone. Osoby które zdecydują się skorzystać z tej oferty powinny przy składaniu zamówienia wybrać z opcji dostawy "Odbiór osobisty", a następnie w komentarzu do zamówienia lub telefonicznie poinformować o chęci "Odbioru towaru w Klubie Sportowym Sęp w Żelechowie".