Sekcje oraz drużyny

W swojej długiej historii Klub Sportowy "Sęp" posiadał różne sekcje sportowe jednak w ostatnich latach funkcjonowała tylko jedna - piłkarska. Kilka lat temu udało się reaktywować sekcję piłki siatkowej, w której występują dziewczęta ze szkoły podstawowej i już mogą się pochwalić wieloma sukcesami. W chwili obecnej nic nie wskazuje na to aby klub rozszerzył swoją działalność na inne sporty jednak miejmy nadzieję, że w przyszłości sytuacja ta ulegnie zmianie i więcej młodzieży oraz osób dorosłych będzie mogło reprezentować barwy żelechowskiego Sępa.

Ruch kibicowski

Drużyna Sępa Żelechów jest od zawsze wspierana przez mniejsze lub większe grupy kibiców, którzy dopingują piłkarzy gdy Ci rozgrywają mecze na boisku w Żelechowie, a także częstro udają się z nimi na spotkania wyjazdowe. Oprócz okrzyków i przyśpiewek zagrzewających zawodników do walki na murawie sympatycy Klubu wywieszają flagi i banery związane z drużyną i jej historią oraz organizują efektowne oprawy meczowe. Od czasu do czasu organizowany jest zakup i sprzedaż unikalnych wlepek, szalików, czapek czy też koszulek. Kibice aktywnie wspomagają Klub również w różnego rodzaju pracach prowadzonych na jego obiektach, a także promują jego markę i działalność poza miastem Żelechów poprzez noszenie odzieży w barwach klubowych lub w inny, czasami bardzo nietypowy sposów :)

Klub Sportowy "Sęp"

Żelechów, ul. Chłopickiego